Wyjazd do Domu dla Dzieci „MIESZKO”

W dniu 15 marca 2024 roku odbył się wyjazd do Domu dla Dzieci „MIESZKO”, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Trzęsówce. Uczniowie z klasy siódmej i ósmej wykazali ogromne zaangażowanie w kontakt z dziećmi, niewymuszoną zabawę oraz chęć spędzania czasu z podopiecznymi placówek. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom za wsparcie materialne, które uczyniło ten dzień jeszcze bardziej udanym. Dzięki hojności rodziców, dzieci z Domu dla Dzieci „MIESZKO”, „DOBRAWA” i „BOLESŁAW” mogły cieszyć się słodyczami, grami i pluszakami. Dodatkowo, chcielibyśmy podkreślić, że nasza młodzież biorąca udział w tym wyjeździe jest wyjątkowa. Ich empatia, spontaniczność i chęć do nieskrępowanej zabawy sprawiły, że ten dzień był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.