Igrzyska Dzieci – Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W dniu 13.09.2023 r. rozegrane zostały Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Na stadionie sportowym w Kolbuszowej uczniowie ze szkół powiatu Kolbuszowskiego rywalizowali ze sobą w czterech konkurencjach – skoku w dal, rzucie piłeczką palantową, biegach ba 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy) oraz w biegu na 60 m. Rewelacyjnie spisali się w tych zawodach nasi sprinterzy Nikola Urban i Marin Jeł, którzy w biegu na 60 m zdobyli złote medale i awansowali do etapu wojewódzkiego. O świetnym występie świadczy również fakt, że uczniowie Ci pobili w tych zawodach długoletnie rekordy naszej szkoły. Oprócz wymienionej dwójki w zawodach naszą szkołę reprezentowali również: Aleksandra Chlebowska – rzut piłeczką palantową, Zuzanna Magda – skok w dal, Seweryn Czajkowski – skok w dal, Franciszek Piechota – rzut piłeczką palantową. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, a Nikoli i Marcinowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów za zawodach wojewódzkich.