Dzień Dziecka w naszej szkole

W1 dniu 30 maja 2016 r. odbył się  „Dzień Dziecka ” zorganizowany przez Radę Rodziców. Uczniowie szkoły podstawowej a także i gimnazjum zostali zmuszeni do wstania z łóżek o 30 min wcześniej ponieważ wyjazd z pod szkoły był już o 7:30. Wszyscy sprawnie załadowali się do autobusów i ruszyli do Baranowa Sandomierskiego. Po przybyciu na miejsce każdy znalazł dla siebie zajęcie, jedni zapoznawali się z terenem, inni grali w piłkę, dzieci bawiły się w wszystkie znane im gry, a wszystko pod czujnym okiem naszych wychowawców. Podzieliliśmy się na grupy aby udać się na zwiedzanie zamku. Było fantastycznie. Miejsce piękne z bardzo barwną historią i uczniowie z pewnością na długo je zap2amiętają. Po powrocie ze zwiedzania nadal był czas wolny i posiłek. Około godziny 13 zebraliśmy się do powrotu i tak oto zakończył się ten fantastyczny dzień. Wszyscy byli zadowoleni i zmęczeni.

Patrycja M. kl IIg