Internetowy Teatr TVP dla szkół

„MALUTKA CZAROWNICA” z Teatru Groteska w Krakowie

Uczniowie Zespołu Szkół w Trzęsówce 14 maja kolejny raz uczestniczyli w spektaklu internetowym. Tym razem zapoznali się z niezwykłą historią Malutkiej Czarownicy, która potrafiła wykorzystać magiczne zaklęcia, aby służyły nie tylko jej, ale wszystkim potrzebującym.  Jej moc potrafiła zmienić złe intencje innych, a także wymierzyć karę tym, którzy nie mieli litości dla słabszych.

Spektakl był pełną perypetii opowieścią o przyjaźni, wytrwałości, drodze do doskonałości i wreszcie umiejętności przeciwstawienia się złu.  Uczył odwagi posiadania własnego zdania i stawania w obronie innych. Całość została opowiedziana w sposób lekki i zabawny, a jednak skłaniający do refleksji…

3 4 1

Spektakl „Malutka Czarownica” z Teatru Groteska w Krakowie obejrzało 43 tys. uczniów z 718 szkół w Polsce. To nowy rekord Internetowego Teatru TVP dla Szkół.