DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Trzęsówce świętowaliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Dzień Nauczyciela jest okazją do wyrażenia wdzięczności za wysiłek i wielkie serce wkładane na rzecz pracy z dziećmi. W tym dniu pamiętamy o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły: obecnych i emerytowanych.
Właśnie z tej okazji cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii. Na początku wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Akademię przygotowali uczniowie klasy VI pod kierunkiem Pani Moniki Oczeretko, która również zadbała oprawę muzyczną. Natomiast dekorację przygotowała Pani Agnieszka Marut. Dzieci w wyjątkowym koncercie życzeń wyraziły swoje podziękowanie za serce, uśmiech i przeprosiły za figle. W zabawny sposób zaprezentowały życzenia dla nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Do życzeń przyłączył się Samorząd Uczniowski, który podarował kwiaty Pani Dyrektor. Na koniec Pani Dyrektor wręczyli nagrody wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom szkoły. Podziękowała za trud wkładany w wychowanie i kształcenie dzieci życząc jednocześnie satysfakcji i radości z wykonywanej pracy, a także dalszych sukcesów.
Uczniowie swoimi występami udowodnili, że dobry nauczyciel nie tylko uczy i wymaga, ale też przeżywa wraz z dziećmi wiele wspaniałych chwil.