Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W dniach 21 i 22 września 2021 roku na stadionie sportowym w Kolbuszowej rozegrane zostały powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Świetnie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy zdobyli w tych imprezach 7 medali, oraz wywalczyli 5 przepustek na zawody wojewódzkie.

W kategorii klas 7 i 8 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, złote medale zdobyli: Czajkowski Szymon (rzut oszczepem), Blicharz Kamil (bieg na 100 m), srebrne medale: Julia Urban (bieg na 100 m), Wiktoria Bąba (rzut oszczepem) oraz Dawid Mazur (bieg na 1000 m).

W kategorii klas 6 i młodszych w ramach Igrzysk Dzieci złoty medal w biegu na 60 m zdobyła Magdalena Jędrzejowska a brązowy medal w skoku w dal wywalczyła Julia Mokrzycka.

Szkołę w zawodach powiatowych reprezentowali również: Julia Ziętek (rzut piłeczką palantową), Seweryn Czajkowski (rzut piłeczką palantową), Dominik Augustyn (bieg na 1000 m), Mateusz Blicharz (skok w dal), Klaudia Magda (pchnięcie kulą), Klaudia Maciąg (skok w dal) oraz Przemysław Magda (skok w dal).

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie, medalistom gratulujemy a Magdalenie, Julii, Szymonowi, Kamilowi i Dawidowi życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich.

T.M.