Szkolny Piknik Rodzinny

W sobotę 8 czerwca br. odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny. Rozpoczęła go Pani Dyrektor, która bardzo ciepło powitała zaproszonych gości oraz wszystkich przybyłych na tę szkolną imprezę. A swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Bernadetta Wolak-Posłuszny, Wójt Gminy Cmolas oraz radni: Waldemar Zieliński, Piotr Maciąg i Michał Szczepanek. Następnie nasi uczniowie, ci młodsi i ci trochę starsi, uraczyli gości występem artystycznym, na który złożyły się wiersze, piosenki i tańce. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców oraz Pani Dyrektor nasza szkoła zamieniła się w magiczne, rodzinne miejsce rozgrywek sportowych i zabaw na boisku szkolnym. Dużym zainteresowaniem cieszyły się figle na dmuchańcach, malowanie twarzy oraz puszczanie baniek mydlanych. Gdy na plac szkolny wjechał wóz strażacki, wszyscy oniemieli ze zdumienia. Można było ubrać się w strój strażaka i pojechać na krótką przejażdżkę. Największą atrakcją pikniku było spotkanie z alpakami. Dzieci oraz dorośli chętnie karmili zwierzęta, głaskali i przytulali się do sympatycznych zwierzątek. Było przy tym dużo radości. Dodatkowymi atrakcjami pikniku były stoiska z pysznymi przekąskami przygotowanymi przez Rodziców. Wśród pyszności znalazły się: kiełbaski, szaszłyki, pieczone ziemniaki, popcorn, lody, różne słodkości i zimne napoje. Radzie Rodziców oraz sponsorom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji pikniku oraz za wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pikniku.