Dofinansowanie od TVP w ramach akcji REKLAMA DZIECIOM 2023

Z ogromną radością zawiadamiany, że nasza szkoła otrzymała dofinansowanie od TVP w ramach akcji REKLAMA DZIECIOM 2023. Środki zostaną przeznaczone na wyposażenie sali widowiskowej w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie. Do naszego sukcesu przyczynili się nauczyciele: Agata Salamon, Stanisława Magda, Jolanta Fryc i Kamil Pezda, którzy napisali wniosek do Telewizji Polskiej. Cieszymy się, gdyż nasza szkoła znalazła się w gronie 70 szkół z całej Polski. Dzięki darowiźnie uczniowie będą mogli swobodnie rozwijać swoje talenty aktorskie i przygotowywać się do kolejnych edycji Festiwalu Teatrów.

(więcej informacji po kliknięciu w zdjęcie)

https://www.tvp.pl/77188929/telewizja-polska-oglasza-beneficjentow-31-akcji-charytatywnej-reklama-dzieciom