Podczas szkolnego spotkania opłatkowego, które miało miejsce 22.12.2023 roku, zostały ogłoszone wyniki dwóch szkolnych konkursów.
Konkurs na najpiękniejszy świąteczny stroik cieszy się od wielu lat dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Przez kilka ostatnich grudniowych dni mogliśmy podziwiać ponad pięćdziesiąt stroików, szopek i ozdób bożonarodzeniowych wyeksponowanych na szkolnym korytarzu. Wszyscy uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni za udział w konkursie, a czołowe miejsca zajęli:
I miejsce – Franciszek Bester , Kamil Altamer, Aleksandra Chlebowska
II miejsce – Agnieszka Piotrowska, Dorian Augustyn, Dominik Augustyn
III miejsce – Filip Czachor, Marcelina Ślusarczyk, Oliwia Karkut, Adrian Piłat
Konkurs na najpiękniejszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej wygrali uczniowie:
• klasy „0” i odziału przedszkolnego
• klasy II
• klasy VII
Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę, a zwycięzcom gratulujemy !!!



