Nasze sukcesy

W dniu 27. 03. 2023 roku w Urzędzie Gminy w Cmolasie odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej: „ Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie naszej szkoły także wzięli w nim udział. W kategorii drugiej- szkół podstawowych dzielnie walczyli: Trytko Mikołaj, Augustyn Dominik, Obara Amelia, Dziuba Emilia , Janeczek Wojciech , Ślusarczyk Michał. Turniej odbył się pod bacznym okiem komisji konkursowej w składzie : pan Wiesław Jadach reprezentujący Urząd Gminy w Cmolasie , pan Wojciech Stobierski starszy kapitan Powiatowej Komendy Staży Pożarnej i prezes Ochotniczej Staż Pożarnej gminy Cmolas pan Sylwester Czajkowski. Pierwsze miejsce zdobył przedstawiciel naszej szkoły Trytko Mikołaj, który zakwalifikował się do etapu powiatowego. Gratulujemy Mikołajowi i życzymy powodzenia w etapie powiatowym.

H.Misiak