Siatkówka na medal

W dniu 08.03.2023 roku dziewczęta i chłopcy z klas 4 – 6 rywalizowali w ramach Igrzysk Dzieci w powiatowym turnieju mini piłki siatkowej.

W rozegranych w Widełce zawodach o mistrzostwo powiatu świetnie zaprezentowały się nasze dziewczęta, które wygrywając w finale z gospodyniami 2 : 0 zdobyły pierwsze miejsce. Dzięki zwycięstwu w turnieju awansowały do kolejnego etapu tych rozgrywek. Nasze złote medalistki wystąpiły w składzie – Aleksandra Chlebowska , Zuzanna Magda , Weronika Doleanu, Maja Jachyra, Maja Olesiak, Joanna Fryc, Nikola Urban, Julia Depa, Amelia Obara, Natasza Mokrzycka oraz Wiktoria Rachwał.

W rywalizacji chłopców nasza drużyna w składzie: Krzysztof Jachyra, Filip Oleniacz, Krystian Głodzik, Seweryn Czajkowski, Dominik Augustyn, Adrian Piłat, Rafał Skiba, Piotrek Strzycharz i Mikołaj Trytko zajęła drugie miejsce ulegając w finale gospodarzom 1 : 2.

Wszystkim medalistom gratulujemy a dziewczętom życzymy sukcesów na kolejnym etapie rozgrywek.