IX Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej

Dzisiejszy dzień okazał się niezwykłym dla uczniów starszych klas naszej szkoły. Udział w IX Salonie Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej to nie tylko miło spędzony czas ale również czas refleksji i zastanowienia się nad wyborem szkoły, kształtowaniem swojej przyszłości. Nasi wychowankowie w ramach doradztwa zawodowego poznali bogatą ofertę rzeszowskich szkół średnich, technicznych i branżowych dowiadując się o zawodach przyszłości, które mogą zdobyć, takich jak: technik eksploatacji portów i terminali, technik lotniskowych służb operacyjnych, technik analityk, technik reklamy, technik ochrony środowiska z elementami dietetyki i zielarstwa end zero waste, technik architektury krajobrazu z aranżacją wnętrz i florystyką, technik ogrodnik z uprawą winorośli i winiarstwem, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym oraz wiele innych ciekawych kierunków.Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tej niezwykle ciekawej wyprawy.