Dzień pełen Miłości

Dzisiaj 14.02.2023 r. odwiedzili nas zaproszeni goście- ukochane Babcie i ukochani Dziadkowie.

Czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością, szczególnie najmłodsi uczniowie starannie się do niego przygotowywali. Na scenie działo się naprawdę wiele. Na początku zebranych oraz zaproszonych gości w osobach wicewójta Lesława Budzisza i sołtysa wsi Lesława Lipczyńskiego powitała pani dyrektor Małgorzata Sitko.
Następnie został zaprezentowany program artystyczny, w którym wzięły udział przedszkolaczki i klasy młodsze. Wzruszeni goście otrzymali od nich własnoręcznie wykonane laurki i upominki.
Starsi pokazali swoje umiejętności taneczne i zadbali o profesjonalną obsługę. Fachowo serwowali napoje i poczęstunek przygotowany przez panie z Rady Rodziców i panie z kuchni szkolnej. Całość zakończył występ kapeli.

Było gwarnie i wesoło. Nie brakowało „całusków” i „przytulasków”, ale nie mogło być inaczej. Nikt nie ma tyle miłości i cierpliwości co Babcia i Dziadzio.

20230214_112142.jpg

Dziękujemy za liczne przybycie i wspólnie spędzony czas ❤️💐😊