Kiermasz świąteczny

W Szkole Podstawowej w Trzęsówce 11 grudnia, podczas trzeciej niedzieli XX Festiwalu Teatrów odbył się „Kiermasz Bożonarodzeniowy”. Mimo zimowej aury frekwencja dopisała i nie brakowało zainteresowanych rękodziełem. Pośród wielu stroików przygotowanych przez uczniów nie zabrakło ozdób wykonanych przez rodziców i panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Trzęsówce. Wystrojone choinki, pięknie zdobione bombki, wianki świąteczne to zaledwie kilka propozycji, które cieszyły się popularnością. Zapach świątecznych wypieków rozchodził się po całej szkole. Szczególnie miła woń pierników przypominała o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia.
Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas odwiedzić oraz tym, którzy pomogli przy organizacji kiermaszu ❤️🌟🎄 ❄ 🔔 🎁