Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce

W dniu 15 września na stadionie lekkoatletycznym w Kolbuszowej odbyły się powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Reprezentanci szkół z terenu powiatu Kolbuszowskiego w ramach Igrzysk Dzieci rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych. Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowali: Weronika Doleanu, Nikola Urban, Czajkowski Seweryn, Jeł Marcin, Eliza Altamer, Strycharz Piotr.
Rewelacyjnie w tych zawodach zaprezentował się Marcin Jeł, który zwyciężył w biegu na dystansie 60 metrów. Zdobywając złoty medal Marcin zakwalifikował się jednocześnie do etapu wojewódzkiego.
21 września do rywalizacji przystąpili uczniowie klas 7 i 8. Naszą szkołę w zawodach powiatowych reprezentowali: Magdalena Jędrzejowska, Błażej Mokrzycki, Dawid Guźda.
Świetny występ w tej imprezie zanotował Błażej, który zdobywając brązowy medal również zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy a Marcinowi i Błażejowi życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Tomasz M.