Witaj szkoło!

1 września uczniowie uroczyście rozpoczęli rok szkolny.

20220901_100509.jpg

Zgodnie z tradycjami naszej szkoły na maszt została wciągnięta biało-czerwona flaga, a poczet sztandarowy powiódł brać uczniowską do kościoła parafialnego, gdzie podczas uroczystej mszy pożegnano odchodzącego na emeryturę dyrektora Krzysztofa Wronę i ks. Stanisława Majdę. Słowa podziękowania wygłosiła pani dyrektor szkoły Małgorzata Sitko, a ksiądz proboszcz Krzysztof Szczęch podczas kazania przekazał kilka cennych myśli skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli. Kolejną częścią uroczystości był moment zasadzenia, przez pana Krzysztofa Wronę, drzewa, które otrzymał od uczniów. Będzie ono początkiem utworzonej „Alei Zasłużonych”. Następnie wszyscy udali się na salę gimnastyczną, gdzie pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych i w serdecznych słowach oficjalnie „otworzyła” kolejny etap historii naszej szkoły.