Dzień dziecka i sportu

IMG_9463.JPG

W dniu 1 czerwca 2021 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka i sportu. Impreza była współorganizowana przez nauczycieli, rodziców i piękną pogodę. Uczniowie w miłej i wesołej atmosferze przeżyli ten wyjątkowy dla każdego dzień. Wszyscy mogli korzystać z przygotowanych przez rodziców atrakcji w postaci trampolin, dmuchanych zjeżdżalni, poczęstunku oraz uczestniczyć w quizie wiedzy, konkursie plastycznym i konkurencjach sportowych przygotowanych przez nauczycieli. Najważniejsza w tym dniu była zabawa a nie sam wynik. Pomimo rekreacyjnego charakteru imprezy dzieci z wielkim zapałem i zaangażowaniem „walczyły” o zwycięstwa. Najmłodsi uczniowie rywalizowali w konkursie plastycznym polegającym na wykonaniu plakatu chodnikowego, którego tematem były „Dziecięce marzenia” oraz konkurencjach sportowych takich jak: mecz w dwa ognie, kręcenie kółkiem hula hop oraz strzał na bramkę. Starsi uczniowie uczestniczyli w quizie wiedzy oraz meczach w piłkę nożną i w dwa ognie. Zmagania sportowe zakończył turniej łuczniczy, w którym swoje umiejętności sprawdziło blisko 40 uczniów. Tego dnia wszyscy byli wygrani. Uczestnicy zmagań zostali docenieni i nagrodzeni, a dodatkowo najlepsi w swoich konkurencjach klasy i uczniowie otrzymali dyplomy, puchary i wspaniałe nagrody.

TM