I Zjazd Szkół im. św. Jana Pawła II Województwa Podkarpackiego

100_9625.JPG13 maja w piątek delegacja uczniów naszej szkoły brała udział w I Zjeździe Szkół im. św. Jana Pawła II Województwa Podkarpackiego w Tyczynie. Uroczystość rozpoczęła się zawiązaniem wspólnoty w tamtejszym kościele parafialnym, po czym wszyscy udali się do Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II- gospodarza Zjazdu, gdzie odbyły się ciekawe spotkania i koncert dla młodzieży. Podczas ceremonii oprócz władz samorządowych obecni byli przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz JE Ksiądz Biskup Jan Wątroba, który podczas mszy wygłosił kazanie skierowane do młodzieży- spadkobierców nauk Papieża Polaka . W spotkaniu uczestniczyli także założyciele Stowarzyszenia Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II. Cieszymy się, że nasza szkoła została zaproszona i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie uczestniczyć w kolejnych tego typu spotkaniach integrując się ze społecznościami innych szkół noszących z dumą imię Jana Pawła II.

link