Marsz Niepodległości

11 listopada odbył się Marsz Niepodległości. Cała uroczystość rozpoczęła się bardzo klimatycznie w starym kościołku parafialnym w Trzęsówce pod przewodnictwem ks. Stanisława Majdy. Uczestnicy marszu w pochodzie udali się pod Dom Kultury, gdzie w asyście pocztów sztandarowych OSP i pocztu SP w Trzęsówce wciągnięto flagę państwową na maszt. Następnie wszyscy zebrani mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez uczniów. O poczęstunek zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które stanęły na wysokości zdania. Ten dzień wpisze się w historii lokalnej społeczności, jako już drugi z kolei taki przemarsz upamiętniający rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorami tego uroczystego dnia byli: Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Trzęsówce, Radni Gminy Cmolas; Andrzej Bujak, Piotr Maciąg, Rada Sołecka Trzęsówki, KGW w Trzęsówce, OSP w Trzęsówce.

.