,,Wędrówka z Teatrem Nemno”

W naszej szkole dnia 20 X 2022r odbył się spektakl ,,Czerwony Kapturek” Teatru ,,Nemno” w ramach projektu ,,Wędrówka z Teatrem Nemno”. Pani Dyrektor Małgorzata Sitko serdecznie powitała aktorów i wyraziła zadowolenie z faktu, że u nas wystąpi teatr kukiełkowy. Uczniowie klas młodszych i starszych entuzjastycznie przyjęli aktora i jego lalki. Nasi milusińscy z przedszkola aktywnie przeżywali przygody Kapturka i wilka. Klasy I-III wychwyciły rady płynące z przedstawienia. Po spektaklu odbyły się warsztaty teatralne oraz wywiad z aktorem. Uczniowie chętnie zadawali pytania aktorowi, a on cierpliwie na nie odpowiadał. Dzieci poznały różne kategorie lalek i mogły nimi animować. Teatr naprawdę uczy i bawi, warto więc oglądać spektakle teatralne.
Dziękujemy Teatrowi ,,Nemno”za odwiedzenie naszej szkoły i zapraszamy z nowymi spektaklami, niech przygoda teatralna nadal trwa.

Małgorzata J.