Dzień Rodziny

W dniu 23 maja odbył się w naszej szkole „Dzień Rodziny”. Na uroczystość licznie przybyli rodzice i zaproszeni goście. Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali z okazji tego dnia program artystyczny. Wszystko po to, aby pokazać jak ważna jest rodzina. Dzieci zaprezentowały rodzicom swoje talenty. Młodsi uczniowie pochwalili się swoją galerią prac zatytułowaną „ Jak spędzam dzień wolny z rodziną.”, a ze sceny popłynęły czułe słowa wyrażone wierszem i piosenką. W scenkach odtworzonych przez dzieci pokazane zostały sytuacje z życia codziennego zwykłej rodziny. W ten sposób wyraziły one podziw, miłość i szacunek dla swoich rodziców. Oprócz tego nasi młodzi muzycy uatrakcyjnili program swoim występem, za co otrzymali gorące brawa. Na sali gimnastycznej tego dnia było gwarnie i radośnie. Szczególnie wtedy, gdy dzieci wręczały swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane laurki i upominki.

H.Misiak