Miłe słowa

W Dzień Chłopaka 30 września w naszej szkole odbyło się podsumowanie akcji „Miłe słowa”. Do specjalnie przygotowanej skrzynki na karteczki trafiły komplementy do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce. W dniu święta chłopaka w ubiegły czwartek rozdano uczniom imienne i skierowane do konkretnych klas karteczki od koleżanek. Było to dodatkowe uatrakcyjnienie tego dnia i ciekawa informacja o tym, co jest w nich najbardziej wartościowe. Uczniowie mogli przeczytać: jesteś miły, pomocny, uśmiechnięty, mądry, dobrze się z Tobą rozmawia – oby takie słowa udało im się czytać jak najczęściej! W akcję zaangażowało się większość klas, a dobre serduszka dziewcząt sprawiły, że żaden kolega nie pozostał bez tytułowego „miłego słowa”.