Rozwiązania konkursów nadszedł czas…

KONKURS ŚWIĄTECZNY

Jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs na świąteczny stroik. Wszystkie prace uczniów zostały ocenione przez komisję. Piękne szopki, wspaniałe choinki oraz stroiki budziły zachwyt. Widać, że wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani. Podziwialiśmy nie tylko pomysłowość, ale też sposób wykonania, samodzielność i estetykę. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco.
Przyznano:
w kategorii klas 0 -III
miejsce I Karolina Pogoda
miejsce II Kamil Altamer, Filip Oleniacz
miejsce III Laura Bieleń, Krystian Głodzik
wyróżnienie: Bartłomiej Głodzik
kategoria II klasy od IV do VI
miejsce I- Adrian Piłat
miejsce II -Amelia Obara
miejsce III- Eliza Altamer
kategoria III klasy od VII do VIII
miejsce I -Milena Magda
miejsce II- Paulina Marzec
Pozostali uczestnicy otrzymali upominki.

Konkurs zorganizował Samorząd Uczniowski przy współpracy z dyrektorem szkoły.

KONKURS „Jak dobrze znasz swoją szkołę?”

Konkurs został zorganizowany przez redakcję gazetki szkolnej „Perełka”. Adresowany był do uczniów klas od IV do VIII i wzięło w nim udział 43 osoby. Zdecydowanie na prowadzenie wysunęli się uczniowie z klasy VII. Wprawdzie nikomu nie udało się odpowiedzieć bezbłędnie na wszystkie pytania, ale regulamin jasno określał, że zwycięzcami będą osoby z największą liczbą poprawnych odpowiedzi. Trzeba przyznać, że nagrodzeni wykazali się dużą spostrzegawczością. Przyznano:
miejsce I -Wojciech Kaczor, Milena Magda, Bartłomiej Świątek
miejsce II- Patrycja Woźniak, Paulina Marzec, Amelia Obara i Aleksandra Kuna.
Zwycięzcom gratulujemy!

Samorząd Uczniowski oraz redakcja gazetki szkolnej „Perełka” pragnie podziękować sponsorowi nagród- dyrektorowi szkoły, Panu Krzysztofowi Wronie.

Opiekunowie SU i „Perełki”