„Dzień Seniora”

IMG_8633.JPG

Jak co roku święto „ Dzień Babci i Dziadka”jest jednym z najważniejszych uroczystości w naszej szkole. To przecież Dziadek i Babcia zawsze mają czas dla wnuczków, uśmiechają się, przytulają i pocieszają. Za to im serdecznie w dniu ich święta podziękowaliśmy życząc słowami piosenki „Sto lat”.

Uroczystość „Dnia Seniora” rozpoczął powitaniem drogich seniorów oraz zaproszonych gości dyrektor szkoły – pan Krzysztof Wrona. Następnie wiele ciepłych słów skierował do wszystkich wicewójt gminy Cmolas -pan Lesław Budzisz.

Dzieci z klasy „ 0”, II i klasy III przedstawiły przygotowany na tą okazję montaż słowno- muzyczny, natomiast klasa I zaprezentowała przepiękny taniec.

Dziewczynki z klas IV- VI należące do grupy tanecznej naszej szkoły zaprezentowały swoje umiejętności, które zostały docenione przez zebranych. Seniorzy z zainteresowaniem i podziwem oglądali prezentację tych talentów. Nie zabrakło też inscenizacji w wykonaniu uczniów klasy IV i V pt. „ Moja babcia i dziadziu” oraz dowcipnego przedstawienia „ W kolejce do doktora” przygotowanego przez klasę VI.

H.M.