Igrzyska Młodzieży Szkolnej – siatkówka

W dniu 17.02.2020 roku, uczniowie naszej szkoły rywalizowali na obiekcie Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie w Gminnych zawodach w siatkówce dziewcząt i chłopców. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze drużyny rywalizowały z zespołami Szkoły Podstawowej w Cmolasie nie tylko o zwycięstwo, ale także o awans do etapu powiatowego. Po dwóch zaciętych i nerwowych spotkaniach, które kończyły się tie-brekami, nasze reprezentacje wygrały swoje pojedynki. Zdobywając mistrzostwo gminy zapewniły sobie możliwość startu w kolejnej fazie tych rozgrywek.
Wszystkim siatkarkom i siatkarzom gratulujemy, oraz życzymy powodzenia w turnieju powiatowym.
W zawodach wzięły udział: Julia Magda, Weronika Magda, Julia Wilk, Karolina Magda, Patrycja Woźniak, Karolina Bujak, Karolina Kaczmarska, oraz wystąpili: Oliwier Stobierski, Konrad Kostój, Bartłomiej Ofiara, Szymon Mierzejewski, Kamil Marzec, Dawid Flis, Jakub Kędzior, Bartosz Magda, Hubert Zieliński.

T.M.