Spotkanie opłatkowe

20 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie wigilijne. Dyrektor szkoły mgr Krzysztof Wrona zebranej na sali społeczności szkolnej złożył świąteczne życzenia oraz dokonał wręczenia nagród w konkursie na najpiękniejsze stoiki bożonarodzeniowe i świąteczny wystój klasy. Wszyscy odczuwali świąteczny, podniosły nastrój. Przy choince uczniowie w krótkim montażu słowno– muzycznym upamiętnili historię Bożego Narodzenia. Zespół instrumentalny, któremu towarzyszył pan dyrektor Krzysztof Wrona oraz Kamil Pezda wykonał przepiękne kolędy. Następnie ks. proboszcz Stanisław Majda rozpoczął modlitwą uroczysty poczęstunek wigilijny, który poprzedziły wzajemne życzenia. Na stole znalazły się pyszne potrawy przygotowanymi przez panie kucharki. Zajadano się pierogami, barszczem i tradycyjną rybką. Wspólne śpiewanie kolęd zakończyło to piękne spotkanie.

H.Misiak