POWIATOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

W Dniu 17.09.2019 roku na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dziewcząt i chłopców.
W zawodach startowali najlepsi uczniowie z terenu powiatu kolbuszowskiego, którzy rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych.
Naszą szkołę reprezentowali : Magdalena Jędrzejowska – bieg na 60m, Anna Fryc – bieg na 600 m i Szymon Czajkowski – skok w dal.
Rewelacyjnie zaprezentowała się w swojej konkurencji Magdalena Jędrzejowska, uczennica która rywalizując z dziewczętami starszymi od siebie o 2 lata wywalczyła trzecie miejsce jednocześnie zapewniając sobie miejsce w finale wojewódzkim.
Wszystkim naszym reprezentantom dziękujemy a Magdalenie gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

T.M.