Mama , mamusia , mamusieńka to największy skarb!

IMG_4434.JPGW dniu 27.05.2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia
z okazji „ Dnia Matki”. Dyrektor szkoły, pan Krzysztof Wrona, powitał serdecznie wszystkie mamy i zaproszonych gości.
Uczniowie klas I – III przygotowali dla mam poczęstunek, którym były pyszne koreczki owocowe. Zebrani na sali wysłuchali piosenek oraz montażu poetyckiego. Całość została ubarwiona ciekawą inscenizacją. Następnie uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali swoje prace redakcyjne na temat „ Moja mama”, a dzieci klasy zerowej obdarowały swoje mamusie wielkimi sercami. Grupa fletowa, przygotowana pod bacznym okiem dyrektora szkoły, zaprezentowała swój repertuar przygotowany specjalnie na ten dzień. Nowoczesnym tańcem , za miłość i wychowanie podziękowały swoim mamom uczennice klasy czwartej i piątej. Zakończeniem programu artystycznego była krótka inscenizacja w w wykonaniu uczniów klasy czwartej i trzeciej. Miłe spotkanie spotkanie zakończyło się odśpiewaniem przez uczniów „ STO LAT” swoim mamom za wszelki trud i okazywane serce.

     H.Misiak