Mistrzostwa Gminy Cmolas w pływaniu

W dniu 7 grudnia 2018 roku na Pływalni Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie rozegrane zostały Gminne Mistrzostwa w Pływaniu.
Naszą szkołę reprezentowało w tych zawodach 21 uczniów, którzy przywieźli z tej imprezy pięć medali.
Świetny wynik uzyskała nasza najmłodsza reprezentantka na tych zawodach Alicja  z klasy drugiej szkoły podstawowej, która wywalczyła złoty medal na dystansie 25m stylem dowolnym. Drugie miejsce na dystansie 25m stylem dowolnym w kategorii klas czwartych zajął Maksymilian z klasy IV a brązowe medale wypływali: Szymon  z klasy szóstej na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym oraz Bartomiej z klasy siódmej na dystansie 50 m stylem dowolnym. Piąty medal wywalczyła sztafeta mieszana w składzie: Julia, Brygida, Karolina, Klaudia, Bartłomiej, Dawid, Konrad oraz Dawid, która przywiozła puchar i srebrne medale za wyścig na dystansie 8x25m stylem dowolnym.