Srebrne hokeistki

W dniu 16 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Majdanie Królewskim dziewczęta z roczników 2006 i 2007 rywalizowały w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci w turnieju hokejowym, którego stawką był awans do kolejnego etapu tych rozgrywek.
Nasza reprezentacja w skład której weszły: Anna F., Klaudia M., Julia U., Aleksandra C., Justyna Z., Patrycja W., Julia W., Alicja E. zajęła w tych zawodach świetne drugie miejsce tuż za drużyną gospodarzy.
Tydzień później, 23 października 2018 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji przystąpiły dziewczęta z roczników 2003-2005. W turnieju organizowanym przez Gimnazjum w Majdanie Królewskim dziewczęta w składzie: Karolina K., Weronika M., Julia M., Gabriela M., Gabriela R., Kinga S., Klaudia M., Karolina L., Brygida C. oraz Natalia M. zajęły również drugie miejsce.

T.M.