DZIEŃ DZIECKA I DZIEŃ SPORTU

IMG_2874.JPG4 czerwca 2018 roku odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka i Dzień Sportu. W tym roku cała społeczność uczniowska wraz z Panem dyrektorem, nauczycielami i rodzicami udała się na salę gimnastyczną, aby uroczyście rozpocząć ten wyjątkowy dzień. Uczniowie mieli możliwość bardzo przyjemnie i radośnie przeżyć ten szczególny dzień w szkole. Podczas uroczystości na sali gimnastycznej prowadzone były rozgrywki w czterech kategoriach: klasy „0”, klas I – III SP, klas IV- VI SP oraz klas VII – III Gimnazjum. Uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w V kategoriach: kręgle, strzał na bramkę, skoki na skakance, kręcenie hula- hop i rzut do celu. Nad przebiegiem rozgrywek czuwał pan Tomasz Mokrzycki. Ponadto w tym samym czasie uczniowie nie uczestniczący w rozgrywkach sportowych mieli do dyspozycji pracownię komputerową, zamówione przez Radę Rodziców dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny oraz możliwość wzięcia udziału w turnieju łuczniczym. Opiekę nad wszystkimi uczniami w tym dniu sprawowali nauczyciele szkoły. Uczniowie bardzo fajnie i przyjemnie spędzili czas. Wspaniale rywalizowali w rozgrywkach sportowych i w trudnej dyscyplinie – strzelanie z łuku. Ponadto Rada Rodziców przygotowywała pyszne kiełbaski z grilla , napoje oraz lody dla każdego ucznia szkoły. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami i gromkimi brawami. Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie dla Rady Rodziców oraz do wszystkich rodziców, którzy przyczynili się do wspaniałego przeżycia Dnia Dziecka i Dnia Sportu przez naszych uczniów.

Nauczyciele SP Trzęsówka