Konkurs świąteczny rozstrzygnięty!

Jak co roku w grudniu, w naszej szkole odbył się konkurs na ozdoby i stroiki świąteczne oraz konkurs na dekorację klas.

IMG_2012.JPG

21 grudnia 2017 roku w naszej szkole miało miejsce rozstrzygnięcie obu konkursów, których organizatorem był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Justyny Piwowarek- Kosmali i p. Stanisławy Magdy oraz Koło PCK pod opieką p. Jolanty Fryc  Wszystkie zgłoszone do konkursu stroiki i ozdoby oceniła komisja konkursowa, która brała pod uwagę pomysłowość, estetykę oraz samodzielność wykonywanych prac. W trzech kategoriach wiekowych zwycięzcami zostali:

-klasy od 0 do III

I miejsce: Adrian Piłat
II miejsce: ALicja Chociaj
III miejsce: Amelia Obara

klasy od IV do VI

I miejsce: Karolina Bujak
II miejsce: Szymon Czajkowski
III miejsce: Milena Magda, Julia Urban

klasa VII oraz klasy II i III gimnazjalna

I miejsce: Wiktoria Gazda
II miejsce: Brygida Czajkowska
III miejsce: Gabriela Skiba

Dekoracje klas zostały ocenione również w trzech kategoriach wiekowych. Liczyła się pomysłowość, wykonanie i estetyka. Każda z klas mogła zdobyć maksymalnie 100 punktów, a blisko tego wyniku znalazły się zwycięskie klasy;

w kategorii I -93 punkty klasa I

w kategorii II- 96 punktów klasa VI

w kategorii III- 96 punktów klasa II gimnazjalna

Gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów i wychowawcom za wparcie przy dekoracji klas.  Podziękowania kierujemy również do sponsorów naszego konkursu: Dyrektora naszej szkoły p. Krzysztofa Wrony oraz Rady Rodziców.

Organizatorzy