Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie

Za nami czas wytężonej pracy, wysiłku ale również sukcesów i radości.

Zasługi za to po równi dzielą się pomiędzy Was Drodzy Uczniowie jak również Waszych Nauczycieli, co trafnie w „mowie końcowej” ujął Kacper Marzec.

Odebrane dzisiaj świadectwa są ukoronowaniem Waszej całorocznej pracy stosownie do wielkości  jej wkładu, trudu i wysiłku.

Przed nami wakacje, wykorzystajcie ten czas jak najlepiej by nabrać energii do pracy w nowym roku szkolnym, – o którym na razie nie wolno Wam  myśleć.

IMG_1395.JPGSłowa podziękowania za cały rok szkolny skierować dziś  pragnę do wszystkich Nauczycieli, Pracowników jak również Rady Rodziców i wszystkich Rodziców, którzy wspierają działania szkoły służąc radą,  pomocą i wsparciem finansowym, jak chociażby Firma Przewozowa Pana Andrzeja Bujaka.  Wszystkim za wszystko gorąco dziękuję.

jeszcze

Zespołu Szkół w Trzęsówce